Poznaj nasze produkty

Ajinomoto Poland Sp. z o. o. jest częścią japońskiej korporacji Ajinomoto Group
i specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zup oraz dań instant z makaronem.
OYAKATA

Marka OYAKATA to po japońsku MISTRZ. Produkty OYAKATA to mistrzowskie smaki zup i dań typu instant z makaronem, inspirowane kuchnią azjatycką, w szczególności japońską.

YUMYUM

YUMYUM to oryginalna marka zup instant z makaronem, dzięki której przeniesiesz się w świat aromatycznych przypraw i wyrazistych smaków Tajlandii.


Firma z japońskim rodowodem

AJINOMOTO Co., Inc., Japan to światowy lider wśród producentów wysokiej jakości żywności, aminokwasów oraz środków farmaceutycznych. Portfolio firmy obejmuje napoje, mrożoną żywność, makarony oraz zupy instant, przyprawy, sosy. Produkty Ajinomoto Group są dostępne w 130 krajach. Firma, której główna siedziba znajduje się w Tokio, została założona w 1909 roku i obecnie działa w 26 krajach na całym świecie.

Ajinomoto Poland Sp. z o.o. jest częścią japońskiej korporacji Ajinomoto Group i specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zup oraz dań instant z makaronem. Firma jest również producentem własnych marek: OYAKATA oraz YUMYUM. Ajinomoto Poland korzysta z bogatego, międzynarodowego doświadczenia korporacji Ajinomoto Group we wdrażaniu zaawansowanej technologii produkcji i oferowaniu produktów, spełniających oczekiwania klientów oraz docelowych konsumentów dań i zup instant z makaronem. Proces produkcji odbywa się w oparciu o najwyższe standardy jakościowe i spełnia wymogi, zgodnie z certyfikatami jakości ISO 9001, ISO 14001, BRC, IFS.